Telephone Panasonic KX-TS500FXB

Panasonic

• Corded phone
• Black
• Redial
• Flash
• Volume sound on 3 levels
• Option for wall mounting

690 ден

Телефон Telephone Panasonic KX-TS500FXB

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Telephone Panasonic KX-TS500FXB”

Нема рецензии уште.