Попуст !
,

Printer Xerox 3020BI Wifi


  • Print Speed 21 ppm
  • Print Resolution 1200 x 1200 dpi
  • Print
  • A4, A5 , A6 , B5 , Postcards
  • Windows 7 , 8 10 ,11, Vista , Mac OS
  • Wirless

5.990 ден 6.490 ден

Принтер Xerox 3020BI Wifi

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Printer Xerox 3020BI Wifi”

Нема рецензии уште.