External HDD Toshiba Canvio 3TB

Toshiba

  • USB 3.0 Support

6.500 ден

Екстерен диск External HDD Toshiba Canvio 3TB

Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “External HDD Toshiba Canvio 3TB”

Нема рецензии уште.