Monitor 19″ GL955A BenQ LED 5ms Wide Black

Benq

  • Screen Size : 18.5”
  • Max. Resolution : 1366 x 768
  • Display Colors : 16.7million
  • VGA

4.390 ден

Монитор Monitor 19″ GL955A BenQ LED 5ms Wide Black

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Monitor 19″ GL955A BenQ LED 5ms Wide Black”

Нема рецензии уште.