Фискална ролна 79 мм/60 м.


  • Термалниа хартија 60 g/m2
  • 60 метри
  • Димензија 79 мм.

60 ден

Fiskalni rolni 79 mm/60 m.

  • Термалниа хартија 60 g/m2
  • 60 метри
  • Димензија 79 мм.
Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Фискална ролна 79 мм/60 м.”

Нема рецензии уште.