Ролна за плотер 910мм 36‘‘/50м


Бела хартија во ролна со должина од 50 метри за печатење во големи форми на ласерски и инкџет плотери, 910 mm x 50 m, 80 g

1.200 ден

Bela хартија во ролна со должина од 50 метри за печатење во големи форми на ласерски и инкџет плотери, 910 mm x 50 m, 80 g

Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Ролна за плотер 910мм 36‘‘/50м”

Нема рецензии уште.