Printer Brother DCP-1512E

Brother

  • Print Speed 20 ppm
  • Print Resolution 2400 x 600 dpi
  • Print , Scan , Copy
  • A4, A5, A6 , B5, Postcards, Latter
  • Interface USB 2.0
  • Windows 7 , 8 , 10 , Vista , Mac OS

5.890 ден

Принтер Printer Brother DCP-1512E

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Printer Brother DCP-1512E”

Нема рецензии уште.