Mouse Microsoft Wired 1405

Microsoft

  • Interface : USB
  • 1000 DPI
  • Plug ‘n’ Play
  • 3 Buttons

500 ден

Глувче Mouse Microsoft Wired 1405

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Mouse Microsoft Wired 1405”

Нема рецензии уште.