Mouse Gembird MUS-102 Optical Black

Gembird

  • Interface : USB
  • 800 – 1000 – 1200 DPI
  • 3 Buttons

250 ден

Глувче Mouse Gembird MUS-102 Optical Black

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Mouse Gembird MUS-102 Optical Black”

Нема рецензии уште.