Monitor LED LG LG 19M38A-B 19″ HD VGA

LG

  • Screen Size : 18.5″
  • Max. Resolution : 1366 x 768
  • Display Colours : 16.7 M
  • VGA

4.790 ден

Монитор Monitor LED LG LG 19M38A-B 19″ HD VGA

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Monitor LED LG LG 19M38A-B 19″ HD VGA”

Нема рецензии уште.