Monitor ASUS 19“ VS197DE

Asus

  • Screen Size : 18.5 “
  • Max. Resolution : 1366×768
  • Display Colours : 16.7 M
  • VGA

4.790 ден

Монитор Monitor ASUS 19“ VS197DE

Категорија:
Бренд

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Monitor ASUS 19“ VS197DE”

Нема рецензии уште.