Фискална ролна 79 мм.


  • Термалниа хартија 60 g/m2
  • 30 метри
  • Димензија 79 мм.

40 ден

Fiskalni rolni 79 mm.

  • Термалниа хартија 60 g/m2
  • 30 метри
  • Димензија 79 мм.
Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Фискална ролна 79 мм.”

Нема рецензии уште.