Ролна за плотер 610мм 24‘‘/50м


Бела хартија во ролна со должина од 50 метри за печатење во големи форми на ласерски и инкџет плотери, 610 mm x 50 m, 80 g

850 ден

Bela хартија во ролна со должина од 50 метри за печатење во големи форми на ласерски и инкџет плотери, 610 mm x 50 m, 80 g

Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Ролна за плотер 610мм 24‘‘/50м”

Нема рецензии уште.