Ножици 21,5 цм. П-270


  • Метално тело
  • ПВЦ рачка
  • Должина 21,5 цм.

120 ден

Nozici 21.5 cm

  • Метално тело
  • ПВЦ рачка
  • Должина 21,5 цм.
Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Ножици 21,5 цм. П-270”

Нема рецензии уште.