Ножици 17,5 цм. Deli 6003


  • Метално тело
  • ПВЦ рачка
  • Должина 17,5 цм.

60 ден

Nozici 17.5 cm

  • Метално тело
  • ПВЦ рачка
  • Должина 17,5 цм.
Категорија:

Врз основа 0 рангирања

0.0 вкупно
0
0
0
0
0

Бидете први да дадете коментар за “Ножици 17,5 цм. Deli 6003”

Нема рецензии уште.